-5%

Валик для преса inSPORTline AR150 ефективний аксесуар для зміцнення преса, грудних м'язів, рук, плечей і м'язів спини
350 ₴
333 ₴
- В наявності
- Код: 13167
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик для преса inSPORTline AR150 ефективний аксесуар для зміцнення преса, грудних м'язів, рук, плечей і м'язів спини
Технічний опис:
- Ефективний аксесуар для зміцнення преса, грудних м'язів, рук, плечей і м'язів спини
- Надзвичайно міцний
- Протиковзкі колеса та ручки
- Підходить для тренувань всього тіла
- Матеріал: поліпропілен, ПВХ, сталь
- Діаметр: 18 см
- Довжина ручки: 9,5 см
- Вага: 620 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.62 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для преса |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 620 г |
| Гарантійний термін | 632 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴






