
Турнік для дверного отвору K-Sport KSSL067 якісна розпірна планка з високою навантажувальною здатністю
1 065 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-334
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Турнік для дверного отвору K-Sport KSSL067 якісна розпірна планка з високою навантажувальною здатністю
турнік для дверного отвору KSSL067
Якісна розпірна планка з високою навантажувальною здатністю.

БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ
Відгвинчувана система збільшення ширини, яка використовувалася зі спеціальними замками, забезпечує високу стабільність і довговічність

ДОДАТКОВА БЕЗПЕКА
Обидва кінці штанги закріплені додатковим пластиком, який характеризується високою стійкістю до погодних умов і забезпечує підвищене зчеплення.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Штанга виготовлена з високоякісної сталі. Додатково його поверхня покрита губкою для підвищення комфорту під час занять.


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Враспор |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 кг |
| Гарантійний термін | 636 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Ширина, см | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴







