
Стаціонарні бруси з турніком K-Sport MFX004 максимальне навантаження: 200 кг, високоякісна польська сталь порошкове покриття
2 895 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-359
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стаціонарні бруси з турніком K-Sport MFX004 максимальне навантаження: 200 кг, високоякісна польська сталь порошкове покриття
Це обладнання поєднує в собі простоту, стабільність і універсальність. Ідеальний вибір для тих, хто не може дозволити собі закріпити станцію на стіні або підлозі, і для них пріоритетом є комфорт занять.

- максимальне навантаження: 200 кг,
- високоякісна польська сталь,
- порошкове покриття,
- проста в збірці конструкція,

У нашій станції ми використовували прості та перевірені рішення, без зайвих рухомих елементів. Грус, на якому можна виконувати підтягування вузьким, широким і молотковим хватом, однаково простий. Діаметр захватної частини становить 27 мм, завдяки чому він ідеально лежить в руці.

Крім того, зігнуті профілі збільшують силу, необхідну для перекидання обладнання, що робить його придатним навіть для вправ із стрічками та поясами TRX.

Поручнями для ДІПів будуть служити дві нероз'ємно зварені труби. Таким чином ви зміцните руки, плечі та спину.

Пластикові ніжки захищають панелі від подряпин - ви можете займатися навіть у вітальні!

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRX |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Гарантійний термін | 641 міс |
| Довжина, см | немає даних |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Ширина, см | немає даних |
- Ціна: 2 895 ₴







