
Турнік з брусами настінний для підтягувань 2в1 K-Sport KSSL081/2 має два способи кріплення
9 302 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-227
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік з брусами настінний для підтягувань 2в1 K-Sport KSSL081/2 має два способи кріплення
Обладнання, призначене для монтажу на стіні. Він має два способи кріплення, тож ви можете використовувати його як штангу для підтягування або занурення. Безліч можливостей для професійного тренування м'язів спини і рук завдяки п'яти різним захопленням. Після повороту обладнання поручень дозволяє ретельно тренувати м’язи преса, рук і грудей.
Гачки в комплекті!

Конфігурація планки дозволяє комплексно тренувати руки, спину, підколінні сухожилля та груди. Основна труба грифа розташована на відстані 60 см від стіни, що дає достатньо місця для різноманітних вправ.

Щоб перетворити пристрій на поручень, знадобиться лише мить! У цій позі можна виконувати провали, шведські віджимання, розгинання ніг і багато інших вправ. Висувні ручки дозволяють регулювати відстань під довжину вашої руки.

Спеціальні гаки, прикручені до стіни, дозволяють кріпити обладнання на профільну або стовпову трубу - в обох випадках за стійкість і амортизацію відповідає гумовий шар.

Зручна спинка дозволить комфортно займатися спортом. Їх можна демонтувати, відкрутивши обладнання від рами, перетворивши його на тренажер.

Ручки висуваються на 16 см (максимальна відстань від стіни майже 72 см). Це дозволяє регулювати відстань відповідно до ваших індивідуальних потреб або типу виконуваної вправи.

Планка оснащена рукоятками, на яких можна виконувати вправи різними способами: вузьким хватом шириною 20 см, середнім хватом з відстанню 60 см і найширшим - 110 см. Кожен з них дозволяє тренувати різні групи м'язів. Крім того, є також варіант класичного захоплення на червоній трубці.

Пристрій також оснащений гачком-затискачем, який дозволяє підвісити боксерські аксесуари, такі як груша, сумка або рефлекторний м'яч.

Для наших найвибагливіших клієнтів ми підготували можливість окремого придбання гаків для кріплення поручнів K-Sport. Додаткові гачки зроблять тренування ще більш комфортними.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 645 міс |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Клас | Для дому |
| Ширина, см | 60 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Довжина, см | 110 см |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Висота, см | 20 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 9 302 ₴











