
Турнік для підтягування на стіні/стелі K-SPORT KSSL041 виготовлений з високоякісної польської сталі кріпиться на 8 дюбелях
2 131 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-179
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік для підтягування на стіні/стелі K-SPORT KSSL041 виготовлений з високоякісної польської сталі кріпиться на 8 дюбелях
Ви самі вирішуєте, чи хочете ви виконувати вправи на перекладині, прикріпленій до стіни чи стелі. Для цього достатньо відкрутити 4 гвинти, змінити положення штока і все!

- міцність до 250 кг
- відстань від стелі 40см
- кріпиться на 8 дюбелях (у комплект не входять)
- 3 відстань між ручками: 20, 60 і 110 см
- гачок для підвішування боксерських аксесуарів
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття

Конструкція барної стійки дозволяє встановити її в будь-якому місці кімнати, подалі від стін або меблів. Завдяки цьому ви маєте легкий доступ з різних сторін і можете виконувати вправи з великим діапазоном рухів.

Дбаючи про ваш комфорт і безпеку, ми використали спеціальний хомут для кріплення різних тренувальних аксесуарів, наприклад сумки або боксерського мішка. Затискач легко знімається зі штанги, що значно полегшує його використання. Такого рішення у інших виробників ви не знайдете!

Виконуйте вправи так, як вам зручно. Ви можете вибрати одну з трьох пар ручок з різними відстанями. Відстань штанги від стелі становить 40 см, що дозволяє виконувати підтягування в повному діапазоні рухів.

Якщо ви плануєте відпочити від тренувань, вам не доведеться розбирати всю конструкцію. Ви можете легко відкрутити профілі від каркасу, тому що вони з'єднані шурупами, а не зварюванням. Це рішення також полегшує зберігання обладнання, оскільки воно не займає багато місця.

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Стельова |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Стельове |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Висота, см | 54 см |
| Гарантійний термін | 647 міс |
| Довжина, см | 54 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Ширина, см | 110 см |
- Ціна: 2 131 ₴








