
Турнік для підтягування K-SPORT KSH011/SK X-MAX міцне спорядження, яке допоможе вам збільшити силу та сформувати верхню частину
4 707 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-110
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік для підтягування K-SPORT KSH011/SK X-MAX міцне спорядження, яке допоможе вам збільшити силу та сформувати верхню частину
Турнік X-MAX — це міцне спорядження, яке допоможе вам збільшити силу та сформувати верхню частину тіла.

- вага: 16 кг
- розміри: 1100x720-900x340 мм
- макс. навантаження: 250 кг
- 10 пробок розширення
- профіль 40х20х2,2/35х35 мм
- регульована відстань від стіни (720-900 мм)
- виготовлені з польської, високоякісної сталі
- порошкове покриття
- гачок для боксерських аксесуарів

Ви можете зробити все можливе на планці X-MAX - 10 міцних розширювальних штифтів забезпечать міцне кріплення пристрою на стіні.

Як ви вважаєте, підтягування нудні і повторюються? Не з нашим обладнанням! Турнік плюс 3 рукоятки на різній відстані - цього достатньо для різноманітного тренування.

Ми з’єднали профілі за допомогою товстих зварених поперечин – вам не доведеться турбуватися про небажані вібрації чи пружини.

З висувною штангою ви можете легко створити достатній простір для тренувань. І ваші ноги, і стіна залишаться на безпечній відстані.

Ви любитель бойових мистецтв? У нас для вас гарна новина - наше обладнання оснащене гачком, на який можна повісити боксерський мішок або рефлекторний м'яч.

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16 кг |
| Гарантійний термін | 649 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
- Ціна: 4 707 ₴








