
Стаціонарний комбінований станок - турнік з брусами та спинкою K-Sport KSSL012 макс. навантаження: 150 кг
14 344 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-185
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стаціонарний комбінований станок - турнік з брусами та спинкою K-Sport KSSL012 макс. навантаження: 150 кг
Поручні зі штангою для підтягувань - це компактний і багатофункціональний пристрій для розвитку верхніх груп м'язів. Шукаєте обладнання, яке допоможе вам комфортно та ефективно тренувати м’язи рук чи спини різними способами? Наша штанга з тренувальними брусами зробить це можливим для вас!

- вага: 40кг
- макс. навантаження: 150 кг
- висота: 1660 мм
- висота з планкою: 2220 мм
- високоякісна сталь з порошковим покриттям
- профільована спинка товщиною 3-6 см (в найширшому місці)
- плавне регулювання ручок
- дві пари ручок
- 3 відстань між тримачами: 22 см, 60 см і 110 см
- ручки віджимання
- чотири пари сполучних листів товщиною 3 мм
- гачок для підвішування аксесуарів

Спинка забезпечує максимальний комфорт під час занять - тиск рівномірно розподіляється по великій поверхні, а округлення товщиною 6 см покращує комфорт і утримує тренажера в правильному положенні.

Завдяки двом парам підлокітників ваші лікті будуть залишатися на потрібному місці під час найінтенсивніших тренувань - вертикальні губки не дозволять вашим передпліччям розсунутись назовні.

На нашій штанзі ви можете робити підтягування вузьким, широким або проміжним хватом, що дозволяє знайти улюблену розстановку або виконувати повний комплекс різноманітних вправ.

Багатофункціональна штанга зі стаціонарними поручнями - це обладнання, яке можна легко використовувати для різних видів діяльності. З нашою штангою ви можете робити підтягування вузьким, широким або проміжним хватом. Ви можете легко знайти свій улюблений інтервал або виконувати повний спектр різних вправ. Ви можете адаптувати всю структуру до своїх вимог і таким чином підвищити інтенсивність тренувань. Розсувна штанга забезпечить комфорт і дасть необхідний простір під час занять на нижній поручні. А регульована відстань ручок від підлокітників дозволить адаптувати пристрій під зріст тренажера.

Наша планка з паралельними брусами також має додаткові опції! Він може виконувати функцію вішалки для боксерського мішка, що робить його ідеальним рішенням для бодібілдерів, які займаються бойовими мистецтвами. А в опори рами ми розмістили додаткові ручки для віджимань, завдяки яким ви зможете розширити тренування новими вправами.

Наше обладнання було розроблено, щоб забезпечити вам максимальний комфорт при тренуванні. Таким чином, тиск рівномірно розподіляється по великій поверхні, а заокруглення товщиною 6 см покращує комфорт і утримує тренажера в правильному положенні. Завдяки двом парам підлокітників ваші лікті будуть залишатися на потрібному місці навіть під час найінтенсивніших тренувань. Вертикальні губки запобігають розповзанню передпліччя назовні, а широка відстань між ніжками, додаткові опори і три поперечних профілю гарантують стійкість пристрою. У нашій тренажерній планці є все необхідне для тренувань в одному компактному пристрої! Замовте і переконайтеся, наскільки ефективним і безпроблемним може бути ваше навчання!

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 40 кг |
| Гарантійний термін | 650 міс |
| Довжина, см | 166 см |
| Клас | Дома |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Ширина, см | немає даних |
- Ціна: 14 344 ₴









