
Турнік для підтягувань та бруси для драбини K-Sport KSSL080 можна прикріпити до всіх брусів, доступних на ринку
4 139 ₴
3 933 ₴
- В наявності
- Код: KS-199
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік для підтягувань та бруси для драбини K-Sport KSSL080 можна прикріпити до всіх брусів, доступних на ринку
Турнік K-SPORT можна прикріпити до всіх брусів, доступних на ринку.

П'ять пар рукояток надають безліч можливостей для тренування м'язів спини, рук і преса. Завдяки цьому ваші тренування будуть точно зосереджені на потрібних групах м'язів, а різноманітні стимули забезпечать їх гармонійний розвиток. Після обертання вправа на брусах задіє цілі групи м’язів преса: прямі, косі, внутрішні, зовнішні та поперечні м’язи живота.

Планка розроблена таким чином, що її можна легко та зручно демонтувати та транспортувати. Основні елементи з’єднуються шурупами, а сам каркас складається з трьох незалежних частин.

Закріпіть мішок або боксерський мішок на спеціальному затискачі. Під час тренувань використовуйте стрічку або стрічку для вправ. Дбаючи про ваш комфорт і безпеку, ми розробили спеціальний затискач для кріплення різних тренувальних аксесуарів. Затискач можна легко зняти зі штанги в будь-який момент, що значно полегшує використання.Вам більше не потрібно хвилюватися про те, що під час підтягування можна вдаритися головою об постійно приварений тримач мішка, як це буває зі штангами інших виробників. .

Високоякісні приварені гаки для швидкого та безпечного монтажу на драбину. Такого рішення у інших виробників ви не знайдете!
Прилад виготовлений з високоякісної польської сталі з порошковим покриттям, стійкої до подряпин, атмосферних і хімічних факторів. Максимальне навантаження: 300 кг.


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 651 міс |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Клас | Для дому |
| Ширина, см | 110 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Довжина, см | 75 см |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Висота, см | 20 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 3 933 ₴










