
Настінна силова рама для тренування зі штангою K-Sport MFX001 дві додаткові труби дозволять підвісити обтяжені тарілки після трену
13 784 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-335
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Настінна силова рама для тренування зі штангою K-Sport MFX001 дві додаткові труби дозволять підвісити обтяжені тарілки після трену
Компактне рішення для домашніх тренажерних залів завдяки складаній рамі MFX001. Ваше навчання ще ніколи не було таким комфортним завдяки нашому шлюзу. У кілька простих кроків ви можете розібрати і зібрати обладнання, звільнивши місце для інших пристроїв.
ВКЛЮЧЕНО:
- КЛІТКА MFX001.
- Монтажний комплект.
- Набір кришок, що кріпляться на гвинти.
- Інформація про безпеку.
- Регульована вудка і страховка.
- Зрозуміла інструкція користувача, завдяки якій ви зможете швидко зібрати наше обладнання.

Прикріпивши верхню балку до обох плечей клітки, ми маємо в своєму розпорядженні штангу для підтягування. Захищене з’єднання запобігає його випадковому роз’єднанню, тому ви можете тренуватися без побоювання.

По всій довжині вертикальної балки є отвори, в які можна вставити спеціальну страховку, що дозволяє виконувати вправи без супроводу - наприклад, присідання або жим штанги. Використовуйте 100% потужності та просто натискайте!

Вся конструкція виконана з профілю 50x50, що означає, що обладнання залишається жорстким навіть під час важких тренувань.

Вони дозволять розташувати штангу на будь-якому вибраному вами рівні. Таким чином ви зможете легко підлаштувати обладнання під свій зріст.

У складеному положенні ви все ще можете використовувати їх, просто змінивши стінку. На них можна повісити штангу або інше пристосування.

Дві додаткові труби дозволять підвісити обтяжені тарілки після тренувань. Тому що все повинно мати своє місце.


Преимущества



Мы рекомендуем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 225 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16 кг |
| Гарантійний термін | 657 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 225 кг |
| Максимальна навантаження | 225 кг |
- Ціна: 13 784 ₴









