
Складна регульована лава для жиму штанги K-Sport KSSL062 макс. навантаження 200 кг регулювання спинки 7 градусів
5 188 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-316
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Складна регульована лава для жиму штанги K-Sport KSSL062 макс. навантаження 200 кг регулювання спинки 7 градусів
Розкладна лавка - ідеальне рішення для тих, хто цінує вільний простір. Коли ви закінчите тренування, просто скористайтеся ручкою, щоб скласти обладнання.

- вага 12 кг
- макс. навантаження 200 кг
- регулювання сидіння 2 градуси
- Регулювання спинки 7 градусів
- армування обшивки
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття
- гумові ніжки
- можливість складання обладнання для зручності зберігання
- довжина після складання: приблизно 135 см

У складеному вигляді лавка займає зовсім небагато місця. Він легко поміститься під ліжко або в шафу. Висота в складеному стані приблизно 22 см.

Ви можете відрегулювати лаву відповідно до своїх улюблених вправ. Завдяки цілим семи рівням спинки і двом рівням сидіння ви можете адаптувати його до будь-яких тренувань - будь то жим лежачи або звичайні кранчі.

Всі елементи виготовлені з якісних матеріалів. Сидіння спеціально закруглено, щоб гострі краї не врізалися в стегна. Чохол стійкий до забруднень - просто протріть його мокрою ганчіркою!

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.

Zrzut Brzuch підготував огляди обладнання KSSL062 спеціально для вас! У відео він розповів про всі важливі особливості лави та випробував її особисто, виконавши на ній кілька зразкових вправ.

| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Гарантійний термін | 662 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Наявність спинки | Да |
- Ціна: 5 188 ₴






