
Тяга для монтажу на турнік K-Sport KSSL053 максимальна вага 130 кг міцна мотузка діаметром 4 мм у комплект входить гачок
3 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-347
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тяга для монтажу на турнік K-Sport KSSL053 максимальна вага 130 кг міцна мотузка діаметром 4 мм у комплект входить гачок
Кожен ентузіаст фізичних вправ напевно стикався з підйомниками в тренажерному залі та знає, скільки можливостей для тренувань вони надають. Ідеально підходить для тренування рук, грудей, біцепсів і трицепсів. Простота установки дозволить встановити його практично в будь-якому місці.
ВКЛЮЧЕНО:
- Монтажний комплект KSSL053,
- 2м фіксуючої мотузки,
- гумовий бампер для капота,
- Інструкції з Інсталяції,
- кріпильний гачок для вудки.
- БЕЗКОШТОВНО - штанга складна U003
- навантажувальна труба,
- якісні карабіни з замком

- максимальна вага 130 кг
- довжина мотузки: 2 метри
- міцна мотузка діаметром 4 мм
- опорна конструкція з листового металу товщиною 3 мм
- У комплект входить гачок для кріплення вудки.
- в комплект входить планка для згинання довжиною 60 см (30+30)
- діаметр навантажувальної планки: 22 мм
- порошкове покриття

Металеві елементи гарантують довговічність протягом багатьох років, а деталі з порошковим покриттям стійкі до подряпин і потертостей, що дуже легко зробити в конкурентній техніці.

Серцем кожного підйомника, безсумнівно, є пластикове колесо на шарикопідшипнику діаметром понад 14 см. Висока плавність рухів безпосередньо перетворюється на високий комфорт виконання вправ.

Ви будете кріпити вантаж до товстої металевої труби, довжина якої дозволить використовувати багато плит (навіть бітумних!) одночасно. Закінчується металевим гачком, на який можна закріпити карабін із замком (входить в комплект), що запобігає випадковому відриву вантажу.

Притискний гак виготовлений з товстого листового металу і призначений для кріплення на прутки діаметром до 32 мм. Його структура розроблена таким чином, щоб під час навантаження притискати його до штанги, підвищуючи стабільність.

Наш підйомник також можна закріпити на стелі за допомогою стельового гака для боксерської груші. Ви можете знайти цей товар на нашому веб-сайті або відразу додати його в кошик, натиснувши кнопку нижче.

| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Навісна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 кг |
| Гарантійний термін | 666 міс |
| Клас | Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
- Ціна: 3 630 ₴







