
Гімнастичний м'яч Reebok 55 CM RAB-12015BK темно-сірий для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину вага до 110
1 574 ₴
1 496 ₴
- В наявності
- Код: 885652020329
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гімнастичний м'яч Reebok 55 CM RAB-12015BK темно-сірий для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину вага до 110
Гімнастичний м'яч Reebok 55 см підходить для людей зростом 155 - 167 см. Він виготовлений з нековзкого матеріалу, який підтримує захоплення під час тренувань. Технологія захисту від розриву, яка використовується під час виробництва, змушує пробиту кулю повільно здуватися, що запобігає ризику травми.
Вправи з м'ячем - ідеальний спосіб посилити ефект від щоденних тренувань. Під час тренування активуються різні групи м'язів, які не були б активними під час тренувань на рівній поверхні. Підходить для присідань, вправ для м'язів спини, розтяжки та багато іншого.
Вибираючи м'яч за своїм зростом, важливо, щоб сидячи на ньому, кут між тазом і колінами становив 90 градусів. Інноваційний дизайн завдяки унікальній структурі поверхні забезпечує чудовий комфорт під час тренувань.
У набір входить насос, який дозволяє швидко і легко накачати м'яч.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: 55 x 55 x 55 см (Д x Ш x В)
Вага: 1 кг
Максимальна вага користувача: 110 кг
Чорний колір
Матеріал: ПВХ (98,4%) і ПП (1,6%)
Насос в комплекті
Призначення: домашнє/аматорське використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 55 см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Особливості | Насос |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладкий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Гарантійний термін | 672 міс |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Матеріал | ПВХ, ПП |
- Ціна: 1 496 ₴










