-8%

Бігова доріжка електрична Xiaomi King Smith WalkingPad K12 (TRF0FB) плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування
35 439 ₴
32 604 ₴
- В наявності
- Код: 6970492712801
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка електрична Xiaomi King Smith WalkingPad K12 (TRF0FB) плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 33 кг |
| Висота, см | 106 |
| Гарантійний термін | 679 міс |
| Довжина, см | 153 |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 12 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 79,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 604 ₴







