
Мат для батута 244 - 252 см 48 пружин з міцного зносостійкого матеріалу, навантаження 100 кг
166 323 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20110800
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мат для батута 244 - 252 см 48 пружин з міцного зносостійкого матеріалу, навантаження 100 кг
Новий мат для батута Atleto з діаметром 244 - 252 см (8 футів) для 48 пружин. Мат виготовлений з поліпропіленової тканини, стійкою до суворих атмосферних умов і сонячної радіації. Після 10 років виглядає, як новий (чорний і міцно зроблений).
Перш ніж купити, будь ласка, виміряйте довжину пружин. Якщо у вас - 13-15 см, цей мат вам підходить.
Технічні характеристики:
- Підходить для батутів: 244 - 252 см (8 футів)
- Кількість пружин: 48
- Діаметр мату - приблизно 200 см
- Відстань між пружинами - близько 13-15 см
- Восьмикратне зшивання.
- Максимальне навантаження - 100 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Мат для батута |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 252 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 20110800 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 323 ₴


