
Мат для батута 404 см 80 пружин (13 ft) із міцного зносостійкого матеріалу Максимальне навантаження 180 кг
1 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20111901
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат для батута 404 см 80 пружин (13 ft) із міцного зносостійкого матеріалу Максимальне навантаження 180 кг
Новий мат до батута з діаметром 404 см (13 футів) для 80 пружин. Мат виготовлений з поліпропіленової тканини, стійкою до суворих атмосферних умов і сонячної радіації. Після 10 років як виглядає, як новий. Красиво і міцно зроблений.
Технічні характеристики:
- Підходить для батутів: 404 см (12 футов)
- Кількість пружин: 80
- Восьмикратні зшивання.
- Максимальне навантаження 180 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Мат для батута |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 404 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 20111901 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴


