
Окуляр для підрозніх труб Kowa TSE-Z9B 20x60 Zoom (10024) кратність збільшення окуляра від 20 до 60 крат
19 499 ₴
16 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 920586
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Окуляр для підрозніх труб Kowa TSE-Z9B 20x60 Zoom (10024) кратність збільшення окуляра від 20 до 60 крат
Високоякісний окуляр для підзорних труб Kowa з переміною кратністю - TSE-Z9B 20x60 Zoom (10024). Окуляр виготовлено безпосередньо в Японії, тому преміальна якість оптики від Kowa гарантована! Кратність збільшення окуляра від 20 до 60 крат. Особливо цікаво, для любителів діджископінгу, коли для гарного знімку потрібно дійсно якісне збільшення.
Окуляр для підзорних труб Kowa TSE-Z9B 20x60 Zoom (10024) сумісний із підзорними трубами Kowa серій SystemS: TSN-601, TSN-602, TSN-663M, TSN-664M, TSN-82SV, TSN-603/604, TSN-661/662/663/664, TSN-1/2/3/4, TS-601/602, TS-611/612/613/614, TSN-820/820M (потрібне перехідне кільце TSN-EC1A).

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.28 кг |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 920586 |
| Вага в упаковці | 0,280 кг |
| Відносна яскравість | 10.9 - 1.2 |
| Габарити упаковки | 8 х 8 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,3 - 1,1 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені |
| Комплектація | Окуляр з 20 - 60 кратним збільшенням Чохол Захисні ковпачки Посібник з експлуатації |
| Кратність наближення | 20x - 60x |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення, крат | 60 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Поле зору на 1000 м | 33 |
| Призми | BAK4 |
| Розміри | 122 x 66 x 66 мм |
| Фактор сутінків | 36,3 - 62,9 |
| Штрихкод | 4987067391615 |
- Ціна: 16 599 ₴







