
Термогігрометр Technoline WS9472 White (WS9472) електронний, цифровий, монохромний, для встановлення на стіл або стіну
1 395 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS302454
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Термогігрометр Technoline WS9472 White (WS9472) електронний, цифровий, монохромний, для встановлення на стіл або стіну
Technoline WS9472 White це простий і надійний термогігрометр з підсвічуванням десплею і різними варіантами встановлення. Він обладнаний чітким дисплеєм з великими цифрами і відображає одночасно поточні, максимальні і мінімальні показники температури і вологості. Термогігрометр може кріпитися на стіну, встановлюватися на горизонтальну поверхню та може кріпитися на сталеві поверхні за допомогою вбудованих магнітів. Кольорова шкала рівня комфорту дозволить легко візуально визначити якість клімату в приміщенні.
Функції:
Рівень комфорту:
- Показник, заснований на відносній вологості повітря в приміщенні. Відображається у вигляді трьох значень: Низька вологість, Комфортно, Висока вологість
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/°F
- Діапазон виміру: від 0°C до +50°C (від +32°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень температури
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 20% до 95%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень відносної вологості
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 58x58 мм;
- Колір дисплея: монохромний;
- Підсвічування: LED, біле
Особливості конструкції:
- Сенсорне керування клавішею підсвічування
- Одночасне відображення поточних, мінімальних і максимальних значень температури і вологості
- Матеріал корпуса: пластик
- Встановлення: на столі, на стіні, або на магніті
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Термогігрометр: батарейки AAА (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Термогігрометр
- Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри термогігрометра без упаковки, мм: 70х70х20
- Розміри в упаковці, мм: 80х80х32
- Вага термогігрометра без упаковки, кг: 0.080
- Вага в упаковці, кг: 0.100
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 80 г |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Одиниця виміру температури | °С/°F |
| Максимальне значення вологості | 95 |
| Максимальне значення температури | 50 |
| Мінімальне значення вологості | 20 |
| Мінімальне значення температури | 0 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Похибка, +/- | 1 % |
| Стан | Новий |
| Тип | Термогігрометр |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.100 |
| Вага (кг) | 0.080 |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | 0/+50°C |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дисплей | РК Монохромній |
| Додатково | Індикатор рівня комфорту|Збереження погодних значень|Підсвічування дисплея |
| Живлення станція/датчик | Термогігрометр: батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; |
| Комплектація | Термогігрометр; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура |
| Призначення | Кімнатний |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 70х70х20 мм |
| Розміри в упаковці | 80х80х32 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний, Універсальний |
| Точність вимірювання температури, ± | +/-1°С |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Є |
| Фіксація Min/Max значень температури | Є |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1152 |
| Штрихкод | 4029665094724 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 395 ₴


