
Легка розкладне ліжко Travel Extreme НАТО міцне, зручне та в складеному вигляді займає мало місця
2 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка розкладне ліжко Travel Extreme НАТО міцне, зручне та в складеному вигляді займає мало місця
Міцне, зручне та в складеному вигляді займає мало місця.
Каркас виготовлено з формованого алюмінію, ніжки сталеві. Верхня частина виготовлене з міцного довговічного матеріалу Oxford 600D, стійкого до впливу УФ-випромінювань.
Витримує вагу до 160 кг. Укомплектована чохлом для транспортування.
Розміри в розкладеному стані: 190x64x42 см
Транспортні розміри: 92x18x9,5 см
Матеріал: алюміній, сталь
Вага: 5,2 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Travel Extreme |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴





