
Микроскоп Bresser Trino Researcher 40x-1000x (5723100) застосування: біологія, освіта, викладання, ботаніка
33 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 908583
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Микроскоп Bresser Trino Researcher 40x-1000x (5723100) застосування: біологія, освіта, викладання, ботаніка
Мікроскоп Bresser Trino Researcher 40x-1000x (5723100) трансмісійний мікроскоп який завдяки своїм оптичним та механічним якостям підійде навіть для професійного використання. Подвійне фокусування механізмом грубого і точного фокусування для отримання неймовірно чіткого зображення. Тринокулярна головка забезпечує одночасне спостереження та фотографування за допомогою спеціальної мікрокамери (продається окремо). Під'єднавши камеру до ПК можна отримати картинку в реальному часі на моніторі.
Рухомий предметний столик з мікрометричним тонким і грубим підстроюванням, можливістю кріплення двох зразків одночасно, забезпечує максимально точне позиціонування об'єкта спостереження під об'єктивом мікроскопа та його переміщення в площині. Синій світловий фільтр, що постачається в комплекті, додасть додаткових можливостей для виявлення особливостей різних зразків у певному світлі. Живлення мікроскопа здійснюється від побутової електромережі змінного струму. При стаціонарному використанні передбачено чохол для захисту мікроскопа від пилу.
Особливості:
- Тип: Біологічний мікроскоп.
- Вид: Тринокулярний.
- Область застосування: біологія, освіта, викладання, ботаніка.
- Освітлення: LED з диммером.
- Рівень: середній, експерт.
- Дволінзовий конденсор з ірисовою діафрагмою.
Технічні характеристики:
- Бінокулярний огляд, поворотна головка на 360 градусів.
- Збільшення: 1000x, 400x, 100x, 40x.
- Освітлення: LED з диммером.
- Окуляри: зі збільшенням 10x.
- Діаметр окуляра: 23,2 мм.
- Об'єктиви: 4x, 10x, 40x, 100x (масляна імерсія).
- Живлення: 220/240В.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Трінокулярна |
| Форм-фактор | Портативний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 908583 |
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Тринокулярна |
| Збільшення мікроскопа | 1000x, 400x, 100x, 40x |
| Збільшення окуляра | 10х |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Комплектація | 4 DIN-об'єктива<br /> 2 окуляри Механічна основа<br /> Конденсатор Аббі<br/> Тринокулярна головка<br /> Флакон з імерсійною олією: 1 шт<br /> Адаптер підключення до мережі 220В<br /> Світлофільтр синій<br /> Гумові наочники<br /> Захисний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Біологічні |
| Нахил | 45 градусів |
| Поворот | 360 |
| Підсвітка | Світлодіодне (світлом, що проходить) з регулюванням потужності |
| Предметний столик | Координатний з препаратоводителем та мікрометричним підстроюванням по обох осях. |
| Розмір | 28 х 17,5 х 36 см |
| Фокусування | Грубе Тонке |
| Штрихкод | 4007922150642 |
- Ціна: 33 999 ₴










