
Міні велотренажер inSPORTline Raryo найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 778 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20220
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Міні велотренажер inSPORTline Raryo найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Мінівелотренажер inSPORTline Raryo — це невеликий і простий інструмент для тренування верхніх і нижніх кінцівок. Велосипед дає змогу крутити педалі як ногами, так і руками — так ви зможете зміцнити плечі, руки та верхню частину спини.
Велотренажер має невеликий комп'ютер з однією кнопкою, що показує: спалені калорії, загальні оберти, оберти за хвилину та час. Ви можете використовувати ручки, щоб крутити педалі в обидві сторони та привертати різні групи м'язів. Напрямок обертання не впливає на виміряні дані.
Інтенсивність перевантаження контролюється обертовим гвинтом. Це дає змогу легко налаштувати рівень складності за потреби. Нековзні ніжки гарантують стабільність. Крім того, їх можна скласти так, що коли велосипед не використовується, він практично не займає місця.
Завдяки своїй конструкції inSPORTline Raryo підходить для людей з обмеженою рухливістю, поганою стійкістю або проблемами, викликаними тривалим сидінням.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.30 кг |
| Датчики пульсу | Немає |
| Живлення тренажера | Акумулятори |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Максимальна висота користувача | Необмежений |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Нагрудний ремінець | Немає |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 1 778 ₴








