
Гантелі REEBOK 2 x 1 кг RAWT-11061RD виготовлені з міцного чавуну з пінопластовим покриттям регульований ремінь
2 332 ₴
- Немає в наявності
- Код: 885652015738
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гантелі REEBOK 2 x 1 кг RAWT-11061RD виготовлені з міцного чавуну з пінопластовим покриттям регульований ремінь
.png)
Гантелі Reebok Softgrip виготовлені з міцного чавуну з пінопластовим покриттям, призначені для зміцнення і тонусу м'язів. Універсальні гантелі з кроком від 0,5 до 2 кг оснащені регульованими ручками для безпечного та надійного хвата під час високоенергетичних тренувань.
Переваги:
регульований ремінь на липучці
ручки покриті поролоном
основа з чавуну
ергономічний дизайн
вага від 0,5 до 2 кг
У комплекті 2 шт.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (максимальна), кг | 2 кг |
| Вага (мінімальна), кг | 1 кг |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Кількість | 2 шт |
| Кількість у наборі | 2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
| Кількість предметів в упаковці | 2 |
| Кількість, шт. | 2 |
| Загальна довжина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 332 ₴

