
Турник настенный Newt Wide черный, неопреновые ручки, ширина перекладины 110 см, допустимая нагрузка 150 кг
1 067 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-15B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турник настенный Newt Wide черный, неопреновые ручки, ширина перекладины 110 см, допустимая нагрузка 150 кг
Турнік настінний Newt Wide – це компактна модель класичного турніка з широким хватом. Регулярні заняття на ньому дозволять Вам швидко додати тілу потрібні рельєфи, розвинути м’язи рук, плечового пояса, спини та грудей. Регулярні підтягування на перекладині дозволяють досягнути прямої постави, уникнути усадки хребта, яка дуже часто буває у людей в літньому віці. Підліткам підтягування на турніку дають шанс збільшити свій ріст. На перекладині можна просто щодня висіти. Кілька хвилин таких щоденних вправ вранці та ввечері будуть і приємними, і корисними. Роблячи їх, можна повертаючи стегна направо і наліво, тренувати м’язи спини, або качати прес, періодично піднімаючи ноги вгору.
Особливості: турнік має широкий хват, міцну сталеву конструкцію, система кріплення з осьовим навантаженням на анкерові.
Характеристики:
Ширина поперечини – 110 см.
Винос від стіни – 41 см.
Діаметр перекладини – 35 мм (27 мм без накладок, стінка 3 мм).
Основа: труба 40 × 40, товщина стінки 3 мм.
Унікальні неопренові ручки в місцях хвата забезпечують ідеальний розмір хвата, відсутність мозолів і комфорт при заняттях.
Вага виробу – 5 кг.
Допустиме навантаження – 150 кг.
Колір чорний.
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 41 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 067 ₴


