
Турнік-бруси настінний Newt Iron 3 в 1 з м'якими ручками та спинкою для преса, чорний, навантаження до 180 кг
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-3B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік-бруси настінний Newt Iron 3 в 1 з м'якими ручками та спинкою для преса, чорний, навантаження до 180 кг
Турнік-бруси настінний Newt Iron 3 в 1 з м’якими ручками чорний – відмінний тренажер чотири в одному:
1 – турнік;
2 – бруси;
3 – прес зі спинкою і підлокітниками;
Турнік-бруси настінний Newt Iron 3 в 1 з м’якими ручками чорний – це дуже компактний тренажер, поєднує в собі користь кількох спортивних снарядів, які окремо могли б заповнити весь простір вашої кімнати. Він призначений для вирішення цілої низки завдань: боротьби з надмірною вагою, підтримки спортивної форми, поліпшення фізичних показників.
Основні вправи, які можна виконувати на турніку-брусах Newt Iron 4 в 1:
- Підтягування прямим хватом;
- Підтягування широким хватом;
- Підтягування зворотним хватом;
- Підтягування вузьким хватом;
- Віджимання на брусах;
- Підніс ніг до перекладини;
- Кутник (статика);
- Підйом ніг 90 градусів;
Особливості:
- Турнік-тренажер розкладний;
- Має 4 точки кріплення, що забезпечує швидку зміну положення турніка для оперативного виконання вправ;
- Зручні підлокітники та спинка зроблять Ваші заняття комфортним;
- М’які неопренові ручки – гріпси: при занятті на турніку руки не пітніють і не ковзають.
Характеристики:
Комплектація: 4 кронштейна для підвісу, м’які неопренові ручки (гріпси), турнік-тренажер, 8 болтів.
Увага: при установці гріпсів на турнік – їх треба намочити водою.
Розміри:
- товщина турніка 27 мм
- профіль труби 30х30х2 мм
- винос турніка від стінки 55 см
- довжина турніка 110 см
- винос брусів від стіни 70 см
- відстань між брусами 57 см
Навантаження: 180 кг
Вага виробу: 12 кг
Колір чорний
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Прес |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 55 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 399 ₴


