
Турнік-бруси настінний розкладний Newt Iron 2 в 1, 4 точки кріплення, навантаження до 170 кг, виніс 55 см чорний
1 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-2B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік-бруси настінний розкладний Newt Iron 2 в 1, 4 точки кріплення, навантаження до 170 кг, виніс 55 см чорний
Турнік-бруси настінний Newt Iron 2 в 1 чорний – відмінний тренажер два в одному:
1 – турнік;
2 – бруси;
Турнік-бруси настінний Newt Iron 2 в 1 чорний – це дуже компактний тренажер, поєднує в собі користь кількох спортивних снарядів, які окремо могли б заповнити весь простір вашої кімнати. Він призначений для вирішення цілої низки завдань: боротьби з надмірною вагою, підтримки спортивної форми, поліпшення фізичних показників.
Основні вправи, які можна виконувати на турніку-брусах Newt Iron 2 в 1:
- Підтягування прямим хватом;
- Підтягування широким хватом;
- Підтягування зворотним хватом;
- Підтягування вузьким хватом;
- Віджимання на брусах;
- Підніс ніг до перекладини;
- Кутник (статика);
- Підйом ніг 90 градусів;
Особливості:
- Турнік-тренажер розкладний;
- Має 4 точки кріплення, що забезпечує швидку зміну положення турніка для оперативного виконання вправ;
Характеристики:
Комплектація: 4 кронштейна для підвісу, турнік-тренажер, 6 болтів.
Розміри:
- товщина турніка 27 мм
- профіль труби 30х30х2 мм
- винос турніка від стінки 55 см
- довжина турніка 110 см
- винос брусів від стіни 70 см
- відстань між брусами 57 см
Навантаження: 170 кг
Вага виробу: 9,5 кг
Колір чорний
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 170 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 55 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 855 ₴


