
Тренажер турнік з підйомними брусами Newt Iron Pro 4 в 1 з м'якими ручками чорний, виніс 49 см, навантаження 230 кг
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-5B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер турнік з підйомними брусами Newt Iron Pro 4 в 1 з м'якими ручками чорний, виніс 49 см, навантаження 230 кг
Тренажер турнік з підйомними брусами Newt Iron Pro 4 в 1 з м’якими ручками чорний – це універсальний тренажер, який дає змогу розвивати силу, витривалість і гнучкість верхньої частини тіла.
Наш тренажер це:
1 – турнік;
2 – складні бруси;
3 – прес зі спинкою і підлокітниками;
4 – паралельний хват;
Турнік-бруси має широкий хват, який дає змогу займатися вправами для розвитку найширшого м’яза спини, а також паралельний хват для підтягувань. Бруси складаються для зручності зберігання та економії місця.
На брусах є можливість займатися різними хватами – зворотним, нейтральним і широким. Це дає змогу урізноманітнити тренування та розвинути різні групи м’язів.
Турнік-бруси також оснащені зручною м’якою спинкою з м’якими підлокітниками, що дає змогу виконувати вправи на прес із максимальним комфортом. Цей тренажер ідеально підходить для занять удома або в тренажерному залі й дає змогу ефективно розвивати м’язову силу та витривалість верхньої частини тіла.
Основні вправи, які можна виконувати на тренажері турніку з підйомними брусами Newt Iron Pro 4 в 1:
– підтягування прямим хватом;
– підтягування широким хватом;
– підтягування зворотним хватом;
– підтягування вузьким хватом;
– віджимання на брусах;
– піднесення ніг до перекладини;
– куточок (статика);
– підйом ніг 90 градусів;
Особливості:
турнік-тренажер розкладний;
має 4 точки кріплення
має складні бруси, що дає Вам можливість не переставляти його в положення: турнік або бруси
зручні підлокітники і спинка зроблять Ваші заняття комфортним;
М’які неопренові ручки – гріпси, при занятті на турніку руки не потіють і не ковзають.
Характеристики:
Комплектація: тренажер турнік-бруси, м’які неопренові ручки (гріпси), турнік-тренажер, 8 болтів
Увага: при установці грипсів на турнік – їх треба намочити водою.
Розміри:
товщина турніка 27 мм
профіль труби 40х40х2,5 мм
винос турніка від стінки 49 см
довжина турніка 110 см
винос брусів від стіни 72 см
відстань між брусами 54 см
Навантаження: 230 кг
Вага виробу: 16 кг
Колір: чорний
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 230 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 49 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 999 ₴


