
Турнік настінний Newt Wide Pro чорний, перекладина 110 см, виніс від стіни 42 см, навантаження до 300 кг, чорний
1 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-16B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік настінний Newt Wide Pro чорний, перекладина 110 см, виніс від стіни 42 см, навантаження до 300 кг, чорний
Турнік настінний Newt Wide Pro чорний NE-TR-16B – це компактна модель класичного турніка. Дуже добре підходить для використання в домашніх умовах. Дана модель відрізняється високою надійністю і міцністю конструкції. Турнік має збірну конструкцію, допустиме навантаження 300 кг. Відмітна особливість моделі – перекладина шириною 110 см, що своєю чергою дозволяє ставити руки на будь-якій зручній відстані для підтягувань. З турніком настінним Newt Wide Pro можливо прокачувати основні групи м’язів, підтягуючись стандартним або широким хватом, також можна використовувати вузький, паралельний хват.
Турнік призначений для:
- підтягування середнім хватом;
- підтягування зворотним хватом;
- підтягування широким хватом;
- підтягування вузьким хватом;
Особливості: міцна сталева конструкція, надійне кріплення до стіни – 4 анкери (в комплект не входять), можливість встановлювати в різних положеннях.
Характеристики:
Ширина поперечини – 110 см.
Винос від стіни – 42 см.
Висота – 40 см.
Діаметр перекладини – 27 мм (стінка 2.5 мм).
Основа: труба 30 × 30, товщина стінки 2.5 мм.
Перекладина кріпиться до основи двома болтами.
Вага виробу – 7 кг.
Допустиме навантаження – 300 кг.
Колір: чорний.
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 42 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 245 ₴


