
Стілець розкладний великий з підлокітниками Newt Mountain Outdoor темно-зелений, метал, пластик (втулки), до 110 кг
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1101-7977-G
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стілець розкладний великий з підлокітниками Newt Mountain Outdoor темно-зелений, метал, пластик (втулки), до 110 кг
Стілець-парасолька розкладний великий з підлокітниками Newt Mountain Outdoor – компактний, комфортний розкладний стілець буде корисним для любителів туристичних походів та виходів на природу. В комплект є спеціальний чохол для зберігання. Конструкція надійна та стійка. Стілець має підлокітники, що дуже зручно для рук. Один з підлокітників оснащений підставкою для ємності (чашка, пляшка тощо).
Характеристики:
Тип: туристичні стільці
Комплектація: стілець, чохол
Матеріал каркасу: метал, пластик (втулки)
Матеріал тканини стільця: поліестр 600
Вага стільця: 2,7 кг
Максимальне навантаження: до 110 кг.
Розміри в розкладеному вигляді: 85 см х 47 см х 80 см
Розмір у складеному вигляді: 89 х 22 х 22 см
Колір: темно-зелений(хакі)
Гарантія: 14 днів.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 85 мм |
| Глибина стільця | 47 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Темно-зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 80 мм |
- Ціна: 749 ₴


