
Боксерський мішок RDX Leather Black 1.4 м, 45-55 кг Г виконаний вручну з міцної синтетичної шкіри з особливою англійською технолог
5 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30101
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Боксерський мішок RDX Leather Black 1.4 м, 45-55 кг Г виконаний вручну з міцної синтетичної шкіри з особливою англійською технолог
БОКСЕРСЬКИЙ МІШОК RDX LEATHER BLACK 1.4 М, 45-55 КГ
БОКСЕРСЬКИЙ МІШОК RDX LEATHER BLACK 1.4 М, 45-55 КГ виконаний вручну з міцної синтетичної шкіри з особливою англійською технологією. Правильне набивання мішка витримає відпрацювання навіть самих сильних ударів ногами і руками. Ви зможете відточити свою техніку, підвищити показники сили і швидкості удару. Завдяки надміцним матеріалам боксерський мішок RDX прослужить Вам багато років навіть при інтенсивній експлуатації. Конструкція мішка RDX LEATHER BLACK передбачає наявність додаткового кільця внизу. Вага близько 45-55 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 140 см |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | 4 кільця |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Розмір | висота: 1,4 м; вага: 45-55 кг; діаметр: 30 см |
| набиття | текстиль, бавовна, джинс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 564 ₴




