
Боксерський мішок RDX Leather Black 1.2 м, 40-50 кг виготовлений в Англії і входить у професійну лінію
5 308 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30104
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Боксерський мішок RDX Leather Black 1.2 м, 40-50 кг виготовлений в Англії і входить у професійну лінію
Боксерський мішок RDX Leather Black 1.2 м, 40-50 кг
Даний боксерський мішок виготовлений в Англії і входить у професійну лінію снарядів RDX. Вага 40-50 кг. Снаряд виконаний з особливої надміцної синтетичної шкіри. Правильне набивання мішка забезпечить комфортну роботу зі снарядом і запобігає виникненню травм. Боксерський мішок RDX дозволяє поліпшити силові показники і відпрацювати швидкість удару. На цьому снаряді Ви можете відпрацювати навіть найсильніші удари руками і ногами. Він прослужить Вам не один рік, навіть при інтенсивних тренуваннях. Саме тому боксерський мішок RDX буде прекрасним вибором для тренажерного залу.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 120 см |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | 4 кільця |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Розмір | висота: 1.2 м; вага: 40-50 кг; діаметр: 30см |
| набиття | текстиль, бавовна, джинс |
- Ціна: 5 308 ₴




