
Кронштейн для боксерського мішка V`Noks для використання з боксерськими грушами вагою до 100 кг.
942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40234
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для боксерського мішка V`Noks для використання з боксерськими грушами вагою до 100 кг.
Кронштейн для боксерського мішка V'Noks
Кронштейн для боксерського мішка V'Noks (Вінокс) призначений для використання з боксерськими грушами вагою до 100 кг. Кронштейн для груші виконаний з товстостінної сталі і має якісне порошкове забарвлення. Кріплення до стіни здійснюється за допомогою трьох дюбелів. Виніс кронштейна: 570 мм Ширина: 270 мм, Вістота 390 мм

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Висота | 39 см |
| Відстань від стіни | 57 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Настінний кронштейн |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴



