
Стельове кріплення для боксерського мішка V`Noks для груш вагою до 100 кг, за допомогою 4-х дюбелів, 20х20 см
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40238
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельове кріплення для боксерського мішка V`Noks для груш вагою до 100 кг, за допомогою 4-х дюбелів, 20х20 см
Стельове кріплення для боксерського мішка V'Noks (Вінокс) призначений для зручного і простого кріплення боксерського мішка до стелі. Високоміцна сталь гарантує надійність і тривалий термін служби платформи. Кріплення призначено для використання з боксерськими грушами вагою до 100 кг.
Кріплення до стелі здійснюється за допомогою 4-х дюбелів. Стельове кріплення для боксерського мішка прикрашено символікою V'Noks (Вінокс). Розміри:
- ширина: 20 см
- довжина 20 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стельове кріплення |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Матеріал | Метал високої якості |
| Розмір | 20см*20см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


