
Стельове кріплення для боксерського мішка V`Noks Pro White для груш вагою до 100 кг, діаметр 16,5 см, кріплення 4 дюбелі
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60007
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельове кріплення для боксерського мішка V`Noks Pro White для груш вагою до 100 кг, діаметр 16,5 см, кріплення 4 дюбелі
Стельове кріплення для боксерського мішка V'Noks (Вінокс) Pro White від європейського бренду V'Noks (Вінокс) виготовлено з металу високої якості для більш тривалої служби експлуатації. Кріплення призначено для використання з боксерськими грушами вагою до 100 кг.
Кріплення до стелі здійснюється за допомогою 4-х дюбелів. Стельове кріплення для боксерського мішка виконане в білому кольорі, прикрашено символікою V'Noks (Вінокс). Розміри:
- діаметр: 16,5 см,
- виступ від стелі кільця кріплення: 4 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Відстань від стіни | 4 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стельове кріплення |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Матеріал | Метал високої якості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴

