
Кронштейн поворотний для боксерського мішка V`Noks Left використовується для боксерських мішків вагою до 100 кг
1 744 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60034
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кронштейн поворотний для боксерського мішка V`Noks Left використовується для боксерських мішків вагою до 100 кг
Кронштейн поворотний для боксерського мішка V'Noks
Кронштейн поворотний для боксерського мішка V'Noks (Вінокс) – використовується для боксерських мішків вагою до 100 кг. Завдяки поворотному механізму є можливість легко повертати кронштейн до стіни на 90 градусів для економії місця. Це відмінний варіант для використання в невеликих приміщеннях і домашніх умовах. Порошкове фарбування кронштейна гарантує стійкість до механічних пошкоджень і повністю виключає корозію. Виготовлений з висококласної сталі, що забезпечує довгостроковий термін служби виробу.
Винос від стіни 60 см. Ширина: 27 см. Висота: 39 см.
Дана модель кронштейна має можливість повороту лише в ліву сторону

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Висота | 39 см |
| Відстань від стіни | 60 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Настінний кронштейн |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 1 744 ₴






