
Боксерський мішок конусний V`Noks Red 1.2м, 45-55кг иконаний вручну, із спеціально розробленого інженерами компанії
2 983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60091
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Боксерський мішок конусний V`Noks Red 1.2м, 45-55кг иконаний вручну, із спеціально розробленого інженерами компанії
Боксерський мішок конусний V`Noks Red 1.2м, 45-55кг
Боксерський мішок конусний V`Noks (Вінокс) 1.2м, 45-55кг виконаний вручну, із спеціально розробленого інженерами компанії V`Noks (Вінокс), PVC матеріалу та армованої нитки за особливою технологією, для довгострокових та інтенсивних навантажень. Мішок необхідний для відпрацювання аперкотів, бічних та прямих ударів у голову та вдосконалення техніки. Конусоподібна верхня площина та нижня циліндрична – це ударні поверхні. Робота з боксерською грушею дозволяє розвинути жорсткість, точність та швидкість ударів. Завдяки надміцним матеріалам і стальному кріпильному кільцю, виключається можливість опади наповнювача. Мішок довго зберігає свою форму і прослужить Вам багато років навіть при інтенсивній експлуатації. Вага близько 45-55 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 120 см |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Кріплення | 4 кільця |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Розмір | висота: 1,20 м; діаметр: 45 см; вага: 45-55 кг |
| набиття | текстиль, бавовна, джинс |
- Ціна: 2 983 ₴

