
Лапи боксерські Leone Power Line Black оббивка внутрішньої частини лапи – абсорбуюча тканина, яка забезпечить особливий комфорт
4 684 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500103
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лапи боксерські Leone Power Line Black оббивка внутрішньої частини лапи – абсорбуюча тканина, яка забезпечить особливий комфорт
Боксерські лапи Leone Power Line Black
Вигнуті лапи боксерські Leone Power Line Black є ідеальним варіантом для поліпшення темпу нанесення ударів. Невеликий розмір - для розвитку точності і швидкості, що життєво необхідно під час інтенсивних бойових дій.
Виготовлені з якісної шкіри NAPA. Оббивка внутрішньої частини лапи – абсорбуюча тканина, яка забезпечить особливий комфорт тренера. На спеціальній кишені для долоні передбачені отвори для вентиляції і лямка із застібкою Velcro для найкращої фіксації лап на руці.
Високої щільності внутрішній наповнювач і додатковий внутрішній буфер для поглинання неточних ударів оберігає тренера від травм.
Виконані в універсальному розмірі. В комплекті – 2 шт.
Розмір лапи: 25 х 19 х 5 див.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 25 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа-рукавичка |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Гнута |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація | зворотна липучка, зручна «кишеня» з відділеннями для пальців |
| <delivery | Да |
| Система вентиляції | абсорбуюча тканина на долоні. Повітряні канали на зовнішній частині кулака. |
| наповнення лапи | пінно-гелевий наповнювач |
| форма лапи | ергономічна вигнута форма у вигляді півсфери |
- Ціна: 4 684 ₴








