
Сумка-рюкзак Leone Green високоміцний водостійкий нейлон, об'єм 70 л, 60х40х30 см, може бути збільшена до 90 см в довжину
2 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500153
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-рюкзак Leone Green високоміцний водостійкий нейлон, об'єм 70 л, 60х40х30 см, може бути збільшена до 90 см в довжину
Сумка-рюкзак Leone Green - дуже зручна і практична сумка від бренду Leone може бути використана як рюкзак. Для цієї мети вона оснащена висувними плечовими ременями з регуляторами, за допомогою яких Ви можете підібрати їх довжину в залежності від Ваших індивідуальних параметрів. Модель також оснащена ручками, які дозволяють переносити її в руках, та ще двома – з боків. Пошивним матеріалом послужив високоміцний водостійкий нейлон, який легко відмивається від бруду. Сумка оснащена надійною блискавкою. Розмір сумки - довжина - 60 см, ширина-40 см; висота-30 см, об'єм - 70 л. За рахунок регульованих ременів, сумка може бути збільшена до 90 см в довжину.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 90 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Тип | Сумки, рюкзаки |
| Ручки | посилена ручка з рукояткою зверху, ручки з боків |
| лямки | знімна лямка для сумки, дві знімні геліві лямки для рюкзака |
- Ціна: 2 925 ₴









