
Гребільний тренажер VNK C2 PRO 235 х 63 х 36-108 см максимальна вага користувача – 230 кг, передбачені спеціальні коліщатка
31 862 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60165
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гребільний тренажер VNK C2 PRO 235 х 63 х 36-108 см максимальна вага користувача – 230 кг, передбачені спеціальні коліщатка
Гребільний тренажер VNK C2 PRO
- Професійна модель гребного тренажера VNK C2 PRO відмінно підходить для обладнання тренажерних залів.
Імітація веслування на такому тренажері не тільки ефективно задіює фактично всі системи організму (прес, плечі, руки, спина, стегна), але і підвищує загальну витривалість спортсмена.
Принцип роботи на тренажері дуже простий: чим інтенсивніше спортсмен гребе – тим більший опір отримує. Опір виникає від потоків повітря в лопатях маховика.
Спортсмен, виходячи зі своїх тренувальних цілей, сам вибирає працювати інтенсивно або розмірено. Наприклад, якщо важливо спалювати калорії, то краще слабоінтенсивне, але тривале тренування.
Дана модель оснащена системою регулювання навантаження (10 рівнів опору). Контрольовані параметри виводяться на дисплей: швидкість, час тренування, пройдена дистанція, витрачені калорії.
Габаритний розмір: 235 х 63 х 36-108 см.
Розмір упаковки: 143 х 40 х 55 см.
Максимальна вага користувача – 230 кг
Вага тренажера – 32 кг (в упаковці – 35 кг).
Для зручного переміщення/зберігання в тренажері передбачені спеціальні коліщатка, а також його можна складати.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 230 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Аеромагнітний |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Додатково | Показники дисплея: швидкість роботи, час тренування, пройдена дистанція, витрачені калорії |
| Матеріал | Сталь/пластик |
| Розмір | 235 х 63 х 36-108 см |
- Ціна: 31 862 ₴




