
Боксерський мішок підлоговий V`Noks Futuro 1,7 м не вимагає додаткового кріплення до стіни
8 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60173
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Боксерський мішок підлоговий V`Noks Futuro 1,7 м не вимагає додаткового кріплення до стіни
Боксерський мішок підлоговий V`Noks Futuro 1,7 м - відмінно підходить для використання як в спортивних залах, так і вдома. Підходить для професіоналів і новачків різних бойових дисциплін. Допомагає відпрацювати техніку ударів руками і ногами.
Завдяки своїй широкій основі, мішок зберігає стійкість без додаткового кріплення в стелю або стіну.
Основу мішка виготовлено з міцного пластику. Сам мішок виготовлений з якісної синтетичної шкіри.
Для додаткової стійкості на основі передбачені спеціальні наліпки.
Розмір: діаметр основи - 50 см, діаметр мішка - 30 см. Висота - 1,7 м (ударна зона - 1,1 м).
Місткість основи - 70 л. Вага порожнього мішка - 18 кг. Вага в наповненому вигляді - 88 кг.
Перед початком експлуатації основу мішка необхідно наповнити водою або піском (рекомендуємо наповнювати піском). Відправляється порожнім.
Особливості:
- не вимагає додаткового кріплення до стіни або стелі
- легко переміщується і встановлюється в будь-якому зручному місці
- надійний чохол із синтетичної шкіри і пінно гелеве наповнення
- демпфер зі спеціальної резини відмінно поглинає силу удару.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 110 см |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Наповнення | Вода/пісок |
| Розмір | 170 х 60 см (30 х 110 см) |
- Ціна: 8 995 ₴

