
Лапи боксерські RDX T1 щільний багатошаровий наповнювач відмінно поглинає удар льтра-легкі, але міцні
2 766 ₴
2 636 ₴
- Готово до відправки
- Код: 402996
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лапи боксерські RDX T1 щільний багатошаровий наповнювач відмінно поглинає удар льтра-легкі, але міцні
Лапи боксерські RDX T1
Лапи боксерські RDX T1 є ідеальним варіантом для покращення темпу завдання ударів. Невеликий розмір, ультра-легка вага – для розвитку точності та швидкості, що життєво необхідне під час інтенсивних бойових дій.
Чудові, надлегкі, але дуже надійні лапи увігнутої форми. Виготовлені із висококласної синтетичної шкіри. Висока щільність внутрішнього наповнювача і додатковий внутрішній буфер для поглинання ударів. Лапи боксерські RDX забезпечують найкращий захист, комфорт та впевненість.
Особливості:
- Ультра-легкі, але міцні
- Легко ковзають по рукавичкам
- Увігнута форма поверхні
- Спеціальна система для безпечної посадки та зниження рухливості при використанні.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа-рукавичка |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Гнута |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація | зворотна липучка, зручна «кишеня» з відділеннями для пальців |
| <delivery | Да |
| Розмір | 20 см x 16 см x 5 см |
| наповнення лапи | інтегрований з-х шаровий 'IMT' гель плюс додатковий гелевий шар в ударній зоні, легка піна високої щільності |
| форма лапи | ергономічна вигнута форма у вигляді півсфери |
- Ціна: 2 636 ₴



