
Тренажер горизонтальна тяга ричагова VNK, вага стеку 94 кг, регулювання упору для грудей, регулювання висоти сидіння
79 094 ₴
- Готово до відправки
- Код: FS034
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер горизонтальна тяга ричагова VNK, вага стеку 94 кг, регулювання упору для грудей, регулювання висоти сидіння
Конструкція: Конструктив тренажерів виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50х100 мм з товщиною стінки 3 мм.
Регулювання: Регулювання упору для грудей. Регулювання висоти сидіння.
Стек: Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і гарного ковзання.
Трос: Еластичний і довговічний трос в оплітці наповнений гелевим мастилом.
Кожух: Металічний захисний кожух, який повністю закриває вантажний стек з двох сторін.
Колір оббивки сидіння та спинки: Чорний.
Колір рамної конструкції: Чорний матовий.
М'які частини: Rexine leather - зносостійкий матеріал із тисненням під шкіру.
Тримач: Зручний тримач пляшки для води на боковій частині грузоблочної стійки.
Карта: Карта виконання вправи на кожусі.
Вага: 194 кг.
Вага стек: 94 кг.
Габарити: 150*130*150 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 194 кг |
| Вага грузоблока | 94 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Тип | Тренажер горизонтальна тяга ричова |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 150 * 120 * 150 см, 194 кг |
| Тип | Професійне обладнання |
- Ціна: 79 094 ₴


