
Тренажер жим ногами сидячи VNK EXO Pro металічний захисний кожух, який повністю закриває вантажний стек з двох сторін
89 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: FS1924
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер жим ногами сидячи VNK EXO Pro металічний захисний кожух, який повністю закриває вантажний стек з двох сторін
Європейський бренд представляє абсолютно нову професійну серію тренажерів VNK Exo Pro з унікальним технологічним дизайном, допрацьованою ергономікою та біомеханікою.
Тим, хто прагне придати своєму спортивному залу унікальності та стилю, варто обрати інноваційну серію VNK Exo Pro!
Конструкція: Конструктив тренажерів виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50х100 мм з товщиною стінки 3 мм.
Регулювання: Регулювання кута упора для ніг. Регулювання глубини спинки. Регулювання кута стартового положення.
Стек: Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і гарного ковзання.
Трос: Еластичний і довговічний трос в оплітці наповнений гелевим мастилом.
Кожух: Металічний захисний кожух, який повністю закриває вантажний стек з двох сторін.
Колір оббивки сидіння та спинки: Чорний.
Колір рамної конструкції: Чорний матовий.
М'які частини: Rexine leather - зносостійкий матеріал із тисненням під шкіру.
Тримач: На верхній частині грузоблочної стійки передбачено два місця для особистих речей та пляшки для води.
Карта: Карта виконання вправи на кожусі.
Вага: 255 кг.
Вага стек: 115 кг.
Габариті: 185*105*150 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 255 кг |
| Вага грузоблока | 115 кг |
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Ноги |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Тип | Тренажер жим ногами сидячи |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 185*105*150 см, 255 кг |
| Тип | Професійне обладнання |
- Ціна: 89 431 ₴










