
Електрична бігова доріжка THUNDER IMPACT-SILVER добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді практична
21 389 ₴
- Немає в наявності
- Код: IMPACT-SILVER
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Електрична бігова доріжка THUNDER IMPACT-SILVER добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді практична
Електрична бігова доріжка IMPACT-SILVER від THUNDER®️
Параметри пристрою:
Швидкість: 1 км/год - 12 км/год
Потужність двигуна: 1,5 HP (постійна) / 3 HP (максимальна)
Бігова зона (доріжка): 40 см х 106,5 см (ширина х довжина)
Амортизація: стабілізація та вирівнювання ніжок
Вага пристрою: 33 кг
Максимальна вага користувача: 130 кг
Призначення: для домашнього використання
Компактний дизайн
Бігова доріжка добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
Ширина: 70 см
Довжина: 140 см
Висота : 110 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
Ширина: 70 см
Довжина: 140 см
Висота: 14 см
Відкрийте для себе нові можливості навчання з брендом ⚡THUNDER®️⚡!
Додаткові можливості:
Bluetooth
LCD екран
Дистанційне керування
Співпраця пристрою з спеціальними додатками
Автоматична змащення ремінця
Гучномовець
Транспортні колеса - легко складаються та пересуваються
сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні програми, призначені для бігової доріжки IMPACT-SILVER від THUNDER®️
Можливість налаштувати власні тренування
Велика кількість програм на вибір (через програми)
Створюйте власні режими
Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів чи інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включно з польськими містами!
Бігова доріжка THUNDER®️ IMPACT-SILVER
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ IMPACT SILVER
Тримач для планшета/телефону
Масло для догляду за біговим полотном
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
ПРОВІРЕНИЙ БРЕНД THUNDER®️
Апарати бренду THUNDER®️ відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено такими сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ – ідеальна ідея подарунка. Порадуйте своїх близьких
THUNDER PREMIUM SECURITY
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY , яка гарантує додатковий пакет захисту вашого пристрою.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 33 кг |
| Довжина полотна | 106 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина полотна | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 33 кг |
| Висота, см | 110 см |
| Довжина, см | 140 см |
| Клас | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 12 км/год |
| Ширина, см | 70 см |
- Ціна: 21 389 ₴










