
Електрична бігова доріжка THUNDER ULTRA-BLACK зручне використання в домашніх умовах можливість складання на рейках
36 422 ₴
- Немає в наявності
- Код: ULTRA-BLACK
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Електрична бігова доріжка THUNDER ULTRA-BLACK зручне використання в домашніх умовах можливість складання на рейках
Електрична бігова доріжка ULTRA-BLACK від THUNDER®️
Параметри машини:
Швидкість: 0,8 км/год - 16 км/год
Потужність двигуна: 3 к.с. (постійна) / 5 к.с. (максимальна)
Бігове полотно (стрічка): 46 см х 125 см (ширина х довжина)
Амортизація: гумові подушки (магнітна амортизація)
Вага машини: 48 кг
Максимальна вага користувача 160 кг

Компактний дизайн
Бігова доріжка підійде навіть у квартирі з невеликим простором, в складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
ширина 77 см
довжина: 155 см
висота: 118 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
ширина 77 см
довжина: 155 см
висота: 45 см
Відкрийте для себе нові можливості тренувань разом з брендом THUNDER®️!
Додаткові функції:
Сумісність бігової доріжки з додатками
Дисплей - LED: час, швидкість, відстань, калорії
Гучномовець
Магнітний ключ безпеки
Транспортувальні колеса
Сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні додатки для бігової доріжки ULTRA-BLACK від THUNDER®️
Налаштовувані тренування
Велика кількість програм на вибір
Створюйте власні режими
Порівнюйте свої результати з результатами друзів або інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включаючи польські міста!
Бігова доріжка THUNDER®️ ULTRA-BLACK
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ ULTRA-BLACK
Комплект кабелів
Магнітний ключ безпеки
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
ДОВІРЕНА БРЕНД THUNDER®️
Пристрої марки THUNDER®️spełniają відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ - відмінна ідея для подарунка. Порадуйте своїх близьких
БЕЗПЕКА ПРЕМІУМ-КЛАСУ ВІД THUNDER
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY, яка гарантує додатковий пакет захисту для вашого пристрою.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 42 кг |
| Довжина полотна | 122 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 48 кг |
| Висота, см | 118 см |
| Датчики пульсу | є |
| Дисплей | LED |
| Довжина, см | 155 см |
| Додатково | Бігова доріжка підлаштовується під ваш поточний рівень фізичної підготовки та поступово збільшує продуктивність. Магнітна амортизація, створення власних режимів. |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 160 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 16 км/год |
| Перенесення і зберігання | транспортувальні ролики, складна конструкція |
| Пульс | є |
| Регулювання кута нахилу | електричне 0-15% |
| Швидкість | є |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 77 см |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 125х46 |
| ручки | є |
| час тренування | є |
| число тренувальних програм | 12 |
| інше | Bluetooth, вхід USB/AUX, магнітний ключ безпеки |
- Ціна: 36 422 ₴










