
Драбина Colombo Factotum Alu 3 щаблі (G110AT3W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930637
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Драбина Colombo Factotum Alu 3 щаблі (G110AT3W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист
Драбина Colombo Factotum Alu 3 щаблі (G110AT3W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Factotum Alluminio 3 щаблі (G110AT3W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має три зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом перешкоджають небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини Factotum Alluminio 3 щаблі (G110AT3W) у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Легко складається, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 114 х 50 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 108 х 50 х 65 см.
- Розміри щабля: 30 х 21 см.
- Made in Italy. .

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота драбини (В) | 1.14 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930637 |
| Висота майданчика | 69 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 114 см |
| Довжина в розсунутому стані | 108 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Загальна висота | 114 см |
| Робоча висота | 69 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Штрихкод | 8003186014900 |
- Ціна: 3 399 ₴






