
Стілець складаний Ranger FS 21124 (Арт. RA 4402) розмір стільця в розкладеному вигляді: 34,5х29,5х41,5 навантаження: 130 кг
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: RA4402
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стілець складаний Ranger FS 21124 (Арт. RA 4402) розмір стільця в розкладеному вигляді: 34,5х29,5х41,5 навантаження: 130 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 345 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 345 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 415 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴






