
Стілець складаний Ranger Sula Alum (Арт. RA 4421) розмір стільця в складеному вигляді: 48х11х47 см навантаження: 120 кг.
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA4421
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець складаний Ranger Sula Alum (Арт. RA 4421) розмір стільця в складеному вигляді: 48х11х47 см навантаження: 120 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 750 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 340 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









