
Сидушка (каремат) кордура 20 мм. Kirasa мультикам(Арт KI512) ізолон, Cordura 1000d зручно кріпитися за допомогою гумки
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: KI512
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидушка (каремат) кордура 20 мм. Kirasa мультикам(Арт KI512) ізолон, Cordura 1000d зручно кріпитися за допомогою гумки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kirasa |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Ізолон |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



