
Балансувальна дошка для дітей inSPORTline Inflexo довжина 60 см x ширина 40 см x висота 71 см обмеження по вазі 150 кг
4 372 ₴
4 154 ₴
- В наявності
- Код: 22309
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Балансувальна дошка для дітей inSPORTline Inflexo довжина 60 см x ширина 40 см x висота 71 см обмеження по вазі 150 кг
Поручні багатофункціональні inSPORTline Push Up PU1000 ідеально підходять для силових і фітнес-тренувань. Вони безпечні, легкі та зручні для зберігання. Багато спортсменів і тренерів дуже цінують його просту конструкцію. Користувач тренується, використовуючи власну вагу тіла під час виконання вправ, що є дуже ефективним не тільки для зміцнення м'язів, але й для спалювання жирів. Серед інших переваг - обмеження ваги до 150 кг, зручне зберігання та протиковзкі рукоятки. Універсальні паралельні поручні inSPORTline Push Up PU1000 підходять для різних фітнес-центрів і тренажерних залів, а також для домашнього або навіть вуличного використання. Ці поручні можна використовувати для кругових, групових або персональних тренувань.
Технічні параметри:
Багатоцільове обладнання
Широкий спектр вправ
Для вправ з використанням власної ваги тіла
Протиковзкі рукоятки
Протиковзкі ковпачки
Підходить для фітнес-центрів, тренажерних залів, домашніх спортзалів, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі
Для кругових, персональних або групових тренувань
Гвинти в комплекті
Розміри: довжина 60 см x ширина 40 см x висота 71 см
Рама 38 x 1,5 мм
Вага: 3,4 кг (1 шт)
Обмеження по вазі: 150 кг
Матеріал: Сталь
Ціна за пару

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 1.67 см |
| Довжина | 90 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 19 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,9 кг |
| Кількість | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | Дерево |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
- Ціна: 4 154 ₴



