-5%

Турнік для дверного отвору inSPORTline RK138 практичний аксесуар для тренувань, який дозволяє зміцнити м’язи вдома від 110 до 138
4 606 ₴
4 376 ₴
- В наявності
- Код: 23164
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Турнік для дверного отвору inSPORTline RK138 практичний аксесуар для тренувань, який дозволяє зміцнити м’язи вдома від 110 до 138
Довжину палиці можна регулювати від 110 до 138 сантиметрів. Однак рекомендована довжина становить максимум 130 сантиметрів. Довжину можна легко регулювати, повертаючи палицю. Швидкознімний запірний механізм запобігає ослабленню та повороту шини. Завдяки цьому можна швидко і легко відрегулювати довжину бруса до ширини дверей. Після кріплення брусок має вантажопідйомність до 150 кг, що робить його ідеальним для всіх членів сім'ї. Підтягувальна планка inSPORTline RK138 дозволяє зміцнити м’язи преса та спини в комфорті власного будинку!
Технічний опис:
Планка для підтягування дверей, регульована по довжині
Призначений для рамок від 115 до 135 см
Швидкознімний механізм блокування
Довжина підтягувального бруса: 138 см
Регульована довжина: 110-138 см
Максимальна рекомендована довжина: 130 см
Розміри контактної поверхні: 10,5 х 5 см
Вага: 4,7 кг
Вантажопідйомність: 150 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4.7 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Враспор |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Виконання | для приміщень |
| Додатково | Регульована довжина 110-138 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Розмір, cм | немає даних |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 5 см |
| турнік | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 376 ₴







