
Тренувальний килимок 7 мм червоний Adidas ADMT-11014RD виготовлений з високоякісної піни NBR, завдяки чому легко миється
1 924 ₴
1 828 ₴
- В наявності
- Код: 885652010221
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренувальний килимок 7 мм червоний Adidas ADMT-11014RD виготовлений з високоякісної піни NBR, завдяки чому легко миється
.png)
Тренувальний килимок ADMT-11014RD від Adidas ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня. Килимок забезпечує комфортні та безпечні заняття. Він має товщину 7 мм, тому забезпечує опору для стиків, відмінно захищає від вологи та холоду з землі. Килимок з високоякісної піни NBR легко миється, не вбирає воду та вологу. Крім того, він стійкий до розривів і стирання. Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання.
.png)
Килимок виготовлений з високоякісної піни NBR, завдяки чому легко миється, не вбирає воду та вологу. Крім того, він стійкий до розривів і стирання. Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Килимок ADIDAS TRAINING MAT 7 MM RED ADMT-11014RD
Виробник: ADIDAS TRAINING HARDWARE
В наявності: в наявності 10 шт.
Посилання: ADMT-11014RD
Розміри продукту
Довжина: 173 см
Ширина: 61 см
Висота: 0,7 см
Вага продукту: 0,85 кг
Розміри: 173 X 61 см (Д x Ш)
Кількість: 1
Товщина: 7 мм
Червоний колір
Матеріал: NBR
Вага: 0,85 кг
Призначення: домашнє використання
Гарантія: 2 роки
Будучи світовим лідером у виробництві спортивного та фітнес-обладнання, Adidas є одним із найшанованіших брендів у всьому світі. Завжди прагнучи поєднати елегантність, інноваційний дизайн і високу якість продукції - що відображено в фірмових трьох смугах бренду - adidas допомагає спортсменам досягати найкращих результатів під час тренувань. Місія бренду adidas — забезпечити всіх спортсменів необхідними інструментами для досягнення своїх цілей, розсуваючи власні межі та досягаючи «неможливого».
Серед широкого асортименту продукції Adidas - від гир, тренажерних лав до стабілізаторів і багато іншого - кожен знайде щось для себе.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.85 г |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Каучук |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,850 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Розміри | 173 X 61 см |
| Ширина, см | 61 см |
- Ціна: 1 828 ₴








